Góra
 

Fit Bar

Zapoznaj się z ofertą Fit Baru

Odżywki i batony białkowe

Stanowią podstawowy budulcowy składnik diety niemal każdego, kto ćwiczy. Wspomaganie treningu odpowiednim białkiem jest niezbędne w przypadku osób, które pracują nad przyrostem masy mięśniowej. Batony proteinowe pełnią funkcję szybkiej przekąski o wysokiej wartości energetycznej oraz dużej zawartości białka i węglowodanów. Są stosowane przez sportowców i osoby na diecie redukującej masę ciała. Są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zjeść coś szybko, a jednocześnie dostarczyć dużej ilości energii i odpowiednich składników odżywczych.

Kreatyny i glutamina

Preparaty przeznaczone dla kulturystów, sportowców oraz wszystkich osób obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym – w celu zwiększenia efektywności pracy mięśni, podniesienia wydolności organizmu i odporności na zmęczenie.

Suplementy BCAA

BCAA to suplement, który przyśpiesza regenerację organizmu po aktywnym wysiłku fizycznym. Poleca się go zarówno amatorom, jak i tym, którzy systematycznie pracują nad budową masy mięśniowej. Aminokwasy BCAA hamują bowiem rozpad tkanki mięśniowej podczas treningu.

Suplementy izotoniczne

Podczas intensywnego wysiłku fizycznego Twój organizm traci nie tylko wodę, ale również ważne dla zdrowia witaminy, węglowodany oraz elektrolity takie jak sód i potas. Ich niedobory uzupełnisz dzięki napojom oraz suplementom dostępnym w naszym fit barze.

Witaminy i minerały

Zestawy witamin i minerałów to skuteczne połączenie najważniejszych elementów zapewniających zdrowie, energię i witalność. Jako, że organizm nie może ich sam wyprodukować, muszą być dostarczane z zewnątrz w formie suplementu. Wraz z pożywieniem nie jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednich dawek.

Odżywki węglowodanowe/gainery/carbo

Mając na celu budowę masy mięśniowej, nasz fit bar oferuje produkty węglowodanowe, które są wysokokaloryczne. Co za tym idzie – osoby, które pragną „złapać” dodatkowe kilogramy – dokonają tego wybierając ten rodzaj suplementu.

Boostery przedtreningowe

Dla osób, które mają słabszy dzień lub po prostu potrzebują „kopa”, oferujemy suplementy, których zadaniem jest pobudzenie, zwiększenie siły oraz wytrzymałości – wszystko to w celu maksymalizacji efektów treningowych. Oferujemy pojedyncze „shoty” oraz całe opakowania suplementów.

Produkty prozdrowotne

W naszej ofercie dostępne są również specjalne produkty, których potrzebujesz podczas przygotowywania swoich posiłków. Masła orzechowe, olej kokosowy, produkty 0kcal, przyprawy, zamienniki cukru, dietetyczne dodatki oraz przekąski – wszystko to sprawi, że Twoja dieta będzie zdrowa i smaczna.

Na miejscu serwujemy pyszne, schłodzone białkowe szejki. Klient może sam wybrać smak, wielkość oraz płyn, w którym białko będzie rozcieńczone (woda lub mleko).