Góra
 

Kadra

Najlepsza załoga pod słońcem
mkdf-team-image

Kuba i Bartek

Właściciele

Rodzeni bracia i wspólnicy biznesowi. Oboje włożyli w Syndykat wiele pracy i serca, żebyście teraz Wy mogli tworzyć to miejsce. Dbają co dzień, by w klubie każdy czuł się komfortowo i czerpał jak najwięcej radości ze sportowego stylu życia. Chodzą słuchy, że to fajne chłopaki.

mkdf-team-image

Joanna Pietruszka

Obsługa Recepcji

173 cm nieposkromionej radości, 55 kg uporu i wytrwałości. Miłośniczka tańca, podróży, spontanicznych pomysłów i ludzi z pasją. Wulkan energii i niepoprawna optymistka. Czasem spotkasz ją w gipsie, czasem o kuli, lecz jedno jest pewne - zawsze z uśmiechem!

mkdf-team-image

Pola Zielińska

Obsługa Recepcji

Uśmiechnięta optymistka, która zawsze jest chętna do pomocy (nie dotyczy odkładania 45-kilowych hantli). Uwielbia piesze wędrówki po górach i aktywny tryb życia, zawsze się gdzieś śpieszy. Wyznaje życiową zasadę, że nie istnieją marzenia, których nie można spełnić - wystarczy tylko chcieć!

mkdf-team-image

Joanna Wójcik-Bies

Trener Fitness, Trener Personalny

Trener fitness, trener personalny, doradca żywieniowy. Absolwent AWF Katowice, uczestnik wielu kursów i szkoleń m. in. Dietetyki sportowej, Dietetyki i Suplementacji, Metodyki Treningu w Mauricz Training Center, Bezpiecznej Aktywności Przyszłych Mam czy Pilates. Ponad 10 lat w branży fitness. Zawodowo i prywatnie stale poszukująca nowych rozwiązań i metod treningowych.

mkdf-team-image

Mariusz Skóbel

Trener Personalny, Trener Fitness

Mariusz od początku współtworzy ekipę Syndykatu. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął ponad 10 lat temu trenując siatkówkę, a ostatecznie swoją drogę pokierował w stronę treningów związanych z rozwojem sylwetki. W treningach posługuję się wieloma metodami, co powoduje, że żaden trening nie jest nudny. W klubie prowadzi zajęcia: TYŁEK MARZEŃ oraz Podnieś się! - każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno Panie, jak i Panowie. Mariusz zaprasza także na treningi personalne.

mkdf-team-image

Elżbieta Stuglik

Trener Personalny

Wielokrotna mistrzyni w fitnessie sylwetkowym. Uparta i konsekwentna w dążeniu do celu, prywatnie żona Karola Stuglika - jest jego największym wsparciem - jak sam mistrz mówi. Na siłowni zawstydza przysiadami i ciągami niejednego „siłkowego wyjadacza”. Bardzo doświadczona trenerka, głównie kobiet.

mkdf-team-image

Magdalena Sordyl

Trener Fitness

Absolwentka Filologii Polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jednak to fitness okazał się jej życiową pasją, którą uwielbia zarażać wszystkich wokół. Wyznaje zasadę, że „droga do sukcesu jest zawsze w budowie” i zgodnie z nią motywuje innych do pracy nad sobą. Doskonalenie warsztatu pracy jest dla niej bardzo ważne. W ciągu ostatnich 11 lat pracy w charakterze instruktora fitness, zrobiła wiele szkoleń. Jest ceniona za profesjonalizm oraz wprowadzanie milej atmosfery w klubie.

mkdf-team-image

Szymon Drabik

Trener Boksu

Jego przygoda ze sportem zaczęła się 12 lat temu od kickboxingu. Z czasem doszły do tego elementy karate, które również zaczął praktykować. Od 4 lat trenuje także amatorsko boks. Doświadczenie czerpie z zajęć kick-boxingu. Posiada instruktora sportu oraz cały czas aktywnie bierze udział w imprezach sztuk walki na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim. Od kilku lat prowadzi treningi z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

mkdf-team-image

Seweryn Łysoń

Trener Dzieciaków

Za sport na poważnie zabrał się, gdy miał 10 lat. Jako siatkarz zdobywał cenne doświadczenie. Przy ciągłym poszerzaniu swojej wiedzy i zdobywaniu licznych certyfikatów m.in. trenera piłki.